Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 3 квітня👇

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 3 квітня👇

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 152 робітники та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Краснівку, Білу Криницю, Свободне, Новополтавку, Іванівку, Зелений Гай, Любимівку, Херсон, Чорнобаївку та Зеленівку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 50 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 6 адресами у житлових будинках, де OSB-листами закрили 30 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 241 321,4 гектарів територій, з них 212 233,5 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад  164 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 54 жителі, з них –7 дітей. Поїздом виїхали 46 людей, автотранспортом – 8.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 205 продуктових наборів, 50 овочевих наборів, 250 порцій гарячих обідів та 7680 літрів питної води. Також людям передали 50 наборів посівного насіння, 171 уп. Насіння та 200 буржуйок.

У Високопільській громаді розпочинаються перевезення мешканців за двома соціальними маршрутами: «Новопетрівка (Ольжине) – Високопілля» та «Новомиколаївка – Незламне (Потьомкине) – Нововознесенське – Черешневе – Високопілля»

Працюємо далі!

Джерело