Папа: не забуваймо молитися за народи, які страждають від війни

Папа: не забуваймо молитися за народи, які страждають від війни

Завершуючи зустріч з паломниками, яка на початку травня відбулася в залі Павла VI у Ватикані, Папа Франциск звернувся із закликами до молитви за народи, як страждають від війни, двічі згадавши про Україну.

«Не забуваймо молитися за мир: молімося за народи, що є жертвами війни. Війна – це завжди поразка», – сказав Папа Франциск, промовляючи наприкінці загальної аудієнції в середу, 1 травня 2024 р., до прочан, які зібралися в залі Павла VI у Ватикані. Привітавши згідно зі звичаєм молодь, похилих віком, хворих і молодят, яким він вказав на приклад Святої Родини, Святіший Отець завершив зустріч закликом до молитви, виголошеним експромтом.

«Згадаймо про мученицьку Україну, яка дуже страждає, – мовив він. – Згадаймо про мешканців Палестини та Ізраїлю, де триває війна. Згадаймо про рохінджа, про М’янму, і просімо миру. Молімося про мир для цих народів і для всього світу. На жаль, – додав Папа, – сьогодні найприбутковішими інвестиціями є інвестиції в збройні заводи: це жахливо – заробляти на смерті. Молімося про мир, щоб він чинив поступ. Мир…».

Це не була єдина згадка про Україну під час загальної аудієнції. Вітаючи трохи раніше польських паломників, Святіший Отець сказав: «Під час травневих молінь ввіряйте Богородиці ваші особисті та родинні справи, як також страждання тих, хто є жертвами війни. Молиться за Церкву, за батьківщину, за мир в Україні та на Близькому Сході».

Джерело: vaticannews.va

Джерело