Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 30 квітня👇

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 30 квітня👇

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 160 робітників та 48 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять  Малу Шестірню, Білу Криницю, Нову Кубань, Бобровий кут,  Любимівку, Миролюбівку,  Херсон, Станіслав, Киселівку та Білозерку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 58 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 4 адресами у житлових будинках та соціальних об’єктах, де OSB-листами закрили 2 вікна.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 266 579,7 гектарів територій, з них 236 260,9 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 171 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини автотранспортом евакуювали 8 жителів, з них – 1 дитина.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 116 продуктових наборів, 950 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів та 10096 літрів питної води. Також людям передали 950 ламп на сонячних батареях, 750 наборів з плит, павербанків та ліхтариків та 847 наборів екстреної гігієни.

Працюємо далі!

Джерело