Аграрії Білозерської громади отримали біопрепарати для рослин.
Біологічні добрива допоможуть оздоровити ґрунти та виростити гарний врожай.
Допомога надійшла від українського виробника BTU Biotech company. До свого 25-річчя компанія ініціювала благодійну акцію та вирішила допомогти 25 господарствам.
1200 літрів біопрепаратів вони передали фермерам Білозерщини. Щоб допомога була максимально ефективною, агрономи провели консультації з кожним господарством, щоб виявити їхні потреби.
Вдячні компанії за підтримку, а також БО «Я – Херсон», яке допомагає у просуванні ініціативи з продовольчої безпеки.