Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 15 травня👇

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 15 травня👇

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 29 бригад – це 161 робітник та 49 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Тополине, Князівку, Заградівку, Нововоронцовку, Іщенку, Херсон, Грозове, Посад-Покровкське та Олександрівку.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 65 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 17 адресами у житлових будинках та соціальних об’єктах, де OSB-листами закрили 60 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 282 106 гектарів територій, з них 250 879,9 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 173,5 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 31 жителя, з них – 3 дитини. Поїздом виїхали 18 людей, автотранспортом – 13.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 862 продуктових набори, 700 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів, 200 овочевих наборів та 4500 літрів питної води. Також людям передали 970 гігієнічних наборів та 2 ремонтних комплекти.

Працюємо далі!

Джерело