![Щорічно у першу неділю червня в Україні відзначають професійне свято працівники місцевої промисловості. Щорічно у першу неділю червня в Україні відзначають професійне свято працівники місцевої промисловості.](/wp-content/uploads/38c792e421fb42363704614ae23a12c4.jpg)
Щорічно у першу неділю червня в Україні відзначають професійне свято працівники місцевої промисловості.
Сумлінна праця та професіоналізм місцевих товаровиробників примножують добробут нашого регіону.
Вдячні засновникам, керівникам, трудовим колективам підприємств, які в непростий час продовжують працювати та забезпечують потреби жителів всієї Херсонщини.
Підприємства місцевої промисловості – це робочі місця, стабільні податкові внески до скарбниці, а також соціальне партнерство для багатьох добрих справ.
Своєю працею ви наближаєте нашу Перемогу. Зі святом!
Джерело