![Служба у справах дітей Херсонської ОДА продовжує надавати допомогу громадам. Служба у справах дітей Херсонської ОДА продовжує надавати допомогу громадам.](/wp-content/uploads/a6bfef9b2171d01275abb42eee4803f1.jpg)
Служба у справах дітей Херсонської ОДА продовжує надавати допомогу громадам.
Сьогодні начальниця служби у справах дітей Херсонської ОДА Тетяна Лушнікова здійснила робочий виїзд до Музиківської громади з метою надання методичної допомоги місцевій службі у справах дітей.
Під час зустрічі обговорили питання соціального захисту дітей та надання їм необхідної допомоги.
Окрім цього діти, які знаходяться на обліку місцевої служби у справах дітей – діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали подарунки.
Джерело