Херсонський спортсмен Нікіта Семенуха переміг на турнірі із шахів. У Кракові відбулися змагання серед чоловіків з шашок і шахів. 4.06.2024, Вівторок | 17:52 Автор допису: Херсонська обласна військова адміністрація Херсонський спортсмен Нікіта Семенуха переміг на турнірі із шахів. У Кракові відбулися змагання серед чоловіків з шашок і шахів. Херсонщину представив вихованець Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок Нікіта Семенуха. Шахіст пройшов дистанцію без поразок, набрав 6 балів із 7 можливих та додав до свого рейтингу 36 пунктів. Вітаємо спортсмена та його тренера і зичимо нових перемог. Джерело Друк / PDF