Волинські слідчі встановили жителя Луганщини, який допомагав окупантам відбудовувати інфраструктуру «ЛНР»

  • Автор допису:

Служба безпеки продовжує системно документувати злочини зрадників і пособників держави-агресора на тимчасово окупованих територіях України.

Співробітники Волинського управління СБУ встановили, що 38-річний уродженець та мешканець Луганщини добровільно ініціативно допомагав окупаційним представникам РФ на захоплених територіях України. Про це інформують на сторінці Служби безпеки України у Волинській області у фейсбук.

За даними слідства, у 2015 році зловмисник зареєстрував в окупаційному органі компанію «Успенський кар’єр» і став у ній генеральним директором.

Зрадник на свій розсуд торгував корисними копалинами. Після 2022 року він ще активніше намагався вислужитись перед росіянами, тому регулярно забезпечував їх своєю продукцією, а фейковий «автодор», який створили окупанти на захоплених землях, безкоштовно забезпечував всім необхідним.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ заочно повідомили зловмиснику про підозру за ст. 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України.

За співпрацю з ворогом йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Управління СБ України у Волинській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.