Відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» та бюджетної програми «Соціальний захист осіб з інвалідністю» управлінням соціального захисту населення Краматорської райдержадміністрації продовжується здійснення відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю.

Відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю здійснюється згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 № 309.

Реабілітаційну установу, у якій дитина проходитиме реабілітацію, обирає один із батьків чи законний представник дитини з інвалідністю. З їх переліком можна ознайомитися на офіційних веб-сайтах Міністерства соціальної політики України https://www.msp.gov.ua/content/reabilitaciya-ditey-z-invalidnistyu-vnaslidok-dityachogo-cerebralnogo-paralichu.html  та Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю  https://www.ispf.gov.ua/diyalnist/reabilitaciya-ditej

Для забезпечення дитини реабілітаційними послугами один із батьків дитини чи її законний представник подає заяву та відповідні документи до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення територіальних громад.

Послуги з реабілітації надаються безплатно в межах граничної вартості реабілітаційних заходів для однієї дитини, та визначаються за ступенем обмеження життєдіяльності і не можуть перевищувати:

для дітей з І та ІІ ступенем обмеження – 16 тис. гривень; для дітей з ІІІ ступенем обмеження – 25 тис. гривень.

 

Консультації з зазначеного питання можна отримати за телефоном: 0501527010

 

 

 

Відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю

« повернутися

Джерело