У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»

У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»

У період із 1 по 4 липня при парафії святого Миколая, що у с. Кропивник, Голинського протопресвітеріату, відбувся християнський табір для молоді під назвою «З Богом до Перемоги».

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Святослав Данилець.

У програмі табору щодня були цікавинки: розважальні, спортивно-патріотичні, інтелектуально-пізнавальні, музично-творчі та духовні заходи, конкурси та шоу.

Під час табору діти мали нагоду молитися на Божественних Літургіях та молебнях. Крім того, організатори заходу проводили для юних учасників пізнавальні та інтерактивні катехизації.

Також молодь брала участь в рухливих бансах, творчо-патріотичних майстер-класах на підтримку Воїнів із села, спартакіаді, переглядах мультфільмів й естафетах між командами.

Особливістю табору став водний день для дітей з участю пожежної служби.

У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»У с. Кропивник провели літній табір «З Богом до перемоги»

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Джерело