На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»

На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»

З 1 по 5 липня при храмі Всіх Святих Українського Народу, Східного протопресвітеріату м. Івано-Франківськ, відбулися «Веселі канікули з Богом». У них взяли участь понад 60 дітей.

Як розповідає о. Василь Чорній, парох парафії, головною темою табору були християнські цінності.

«Кожен день розпочинався з Божественної Літургії, у часі якої діти приступали до Таїнства Пресвятої Євхаристії. Таборовий час був насичений. Учасники, окрім молитовної і катехитичної, мали також цікаву розважальну програму: банси, пісні, зустрічі з цікавими гостями, майстер-класи, творчі заняття, естафети та ігри», — розповідають організатори.

За словами батьків, діти щодня з радістю бігли до храму, не зважаючи ні на спеку, ні на дощ. Було й чим підкріпитися: смачні обіди, свіжі фрукти та солодкі перекуси.

«Вважаю, що такий табір, який діти провели з Богом, принесе щедрі плоди!» — зазначив парох парафії о. Василь.

На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»На парафії Всіх Святих Українського Народу провели літній табір для дітей «Веселі канікули з Богом»

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Джерело