Архиєрейська Літургія та ювілей: о. Володимир Найда відзначив 75-річчя
21 червня у храмі Серця Христового села Камінне відбулася архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 75-літнього ювілею настоятеля парафії о. Володимира Найди. Богослужіння очолив преосвященний владика Василь Івасюк, єпарх Коломийський.
Разом з архиєреєм співслужили ювіляр о. Володимир Найда, протопресвітер Тисменичанського протопресвітеріату о. Василь Панівник, диякон Максим Федюк та численне духовенство.
У своїй проповіді єпископ Василій Івасюк роздумував над таїнством Царства Божого. Архипастир наголосив, що ще у Старому Завіті Бог обіцяв Давидові вічне царство, а в Новому Завіті Ісус Христос відкриває людям Царство Небесне, закликаючи всіх до спасіння. Владика звернув увагу на євангельські притчі про скарб, захований у полі, дорогоцінну перлину, невід та пшеницю з куколем, підкреслюючи, що немає нічого ціннішого за Царство Боже, а вхід до нього відкритий для кожної людини. Він закликав вірних не зволікати з покаянням, жити у Божій благодаті та готуватися до зустрічі з Господом як «добра пшениця» і діти Божі.
Після завершення Божественної Літургії преосвященний владика Василь Івасюк вручив о. Володимирові Найді єпархіальний вітальний лист з нагоди 75-літнього ювілею. Також було зачитано та передано вітальний лист від високопреосвященного владики Володимира Війтишина, архиєпископа і митрополита Івано-Франківського.
Слова привітань ювілярові лунали від владики Василя Івасюка, духовенства та представників влади. Зокрема, зі словами вдячності та побажаннями виступив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. До привітань долучилися діти, а місцевий церковний хор виконав святкові піснеспіви.
Опісля о. Володимир Найда уділив благословення через мирування. Відтак священнослужителі відслужили молебень до Пресвятої Богородиці та звершили чин освячення води
.
Пресслужба Коломийської єпархії УГКЦ
Світлини: піддиякон Микола Брунь
















