22 червня 1941 року розпочався один із найжорстокіших і наймасштабніших етапів Другої світової війни.
Для українців червень 1941 року став подвійною трагедією. Поки нацистський режим нищив українські населені пункти, більшовицький режим вдався до масових страт в’язнів у тюрмах.
Підготували матеріал про те, як відбувалися масові розстріли, здійснені НКВС перед відступом радянських військ.