Доброго ранку, Черкащино🇺🇦 Під час тривог напередодні наші оборонці знешкодили в небі над областю шість російських БпЛА 22.06.2026, Понеділок | 16:07 Автор допису: Голова Черкаської обласної військової адміністрації Доброго ранку, Черкащино🇺🇦 Під час тривог напередодні наші оборонці знешкодили в небі над областю шість російських БпЛА. Минулось без потерпілих і наслідків для інфраструктури. Дякуємо за захист! Продуктивного всім тижня! На зв’язкуt.me/cherkaskaODA Джерело Друк / PDF