Доброго ранку, Черкащино🇺🇦 Під час тривог напередодні наші оборонці знешкодили в небі над областю шість російських БпЛА

Доброго ранку, Черкащино🇺🇦

Під час тривог напередодні наші оборонці знешкодили в небі над областю шість російських БпЛА.

Минулось без потерпілих і наслідків для інфраструктури.

Дякуємо за захист!

Продуктивного всім тижня!

На зв’язку
t.me/cherkaskaODA

Джерело