









⚽️⚡️ Команди Енергоатома взяли участь у благодійному футбольному турнірі на підтримку Сил оборони України
20 червня 2026 року відбувся VII Благодійний турнір з мініфутболу ENERGY CUP 2026 серед енергетичних компаній України на підтримку Збройних сил України.
У змаганнях взяли участь десять команд. АТ «НАЕК «Енергоатом» представили одразу шість колективів:
🟡 Дирекція АТ «НАЕК «Енергоатом»;
🟡 філія «ВП «Аварійно-технічний центр» АТ «НАЕК «Енергоатом»;
🟡 філія «ВП «Запорізька АЕС»;
🟡 філія «ВП «Рівненська АЕС»;
🟡 філія «ВП «Південноукраїнська АЕС»;
🟡 філія «ВП «Хмельницька АЕС».
🏆 За результатами турніру перше місце виборола команда Запорізької АЕС. Крім того, учасники команди ЗАЕС завоювали дві номінації: «Кращий нападник» та «Кращий голкіпер».
🥈Друге місце дісталося команді Хмельницької АЕС, а представники Дирекції АТ «НАЕК «Енергоатом» посіли четверте місце.
Вітаємо всіх учасників, призерів та переможців турніру! Дякуємо за яскраву гру та єдність у допомозі Збройним силам України!
#новини_компанії
EA |FB😎|YT📹|Х👥|🔗|IG🕊|TH🧵
Джерело