Мешканці Новояворівської громади вдруге долучилися до здачі донорської крові
Мешканці Новояворівської громади вдруге долучилися до здачі донорської крові – в кількості 60 людей. Кожен із них здав від 350 до 450 мл крові — це чийсь шанс на одужання, порятунок під час складної операції чи невідкладної допомоги. Вісьмом людям медики з міркувань безпеки та через стан здоров’я змушені були відмовити.
Організували виїзну акцію біля відділення невідкладної допомоги Новояворівської лікарні. Процес забезпечувала професійна бригада з 8 медиків Львівського обласного центру служби крові. Такі виїзди — це чудова нагода стати донором, не витрачаючи час на поїздки до Львова. Медична бригада планує повернутися до Новояворівська орієнтовно у жовтні–листопаді.