🏢🙌🏼Сьогодні відвідав місце, де особливо гостро розумієш цінність людської сили, підтримки та любові до ближнього. Це реабілітаційний комплекс «Агапе Україна» поблизу Луцька.
🔹Цьогоріч реабілітаційний комплекс відзначає 10 років своєї діяльності. Тут допомагають людям після важких травм і хвороб знову вчитися жити: відновлюватися фізично, повертати віру в себе і знаходити сили рухатися далі. Сьогодні тут проходять реабілітацію і цивільні, і наші військові. За час існування комплексу реабілітацію тут отримали понад 1800 пацієнтів.
За цим місцем стоїть історія двох людей – Сергія та Наталії Больчуків. У 2001 році вони самі потрапили у страшну автомобільну аварію. Тоді Наталія отримала важку травму і залишилася паралізованою. Пройшовши непростий шлях, вони на власному досвіді зрозуміли, з якими труднощами щодня стикаються люди з інвалідністю та їхні родини. Тому вирішили створити реабілітаційний комплекс.