Радий зустрічі з Міністром енергетики Польщі Мілошем Мотикою на полях конференції URC у Ґданську.
Були присутні керівники державних енергетичних компаній: Укренерго, Нафтогазу, ОГТСУ та їхні польські колеги.
Подякував за організацію енергетичної частини конференції в Ґданську. Очікуємо укладання важливих угод у сфері енергетики під час URC.
Говорили про розвиток транскордонних сполучень у контексті нової Енергетичної стратегії України. Готові надалі розвивати співпрацю за низкою напрямів, зокрема щодо будівництва нових інтерконнекторів. Маємо відповідні домовленості.
Обговорили розширення співпраці у газовій та нафтовій галузях. Пріоритети України – це розвиток маршрутів постачання LNG та інтеграція до європейських ринків. Створюємо спільні робочі групи щодо напрацювання стратегічних проєктів у сфері нафти і газу. У світлі сучасних енергетичних викликів співпраця України і Польщі є важливим елементом енергетичної безпеки Європи.
Цінуємо допомогу Польщі у підготовці до зими. Дякую пану міністру за плідну зустріч і проведення Конференції.