🕯️Сьогодні у жалобі й Нікополь. Уже вдруге за цей місяць. Місто сумує за трьома своїми мешканцями, чиї життя забрала російська атака 24.06.2026, Середа | 14:37 Автор допису: Голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації 🕯️Сьогодні у жалобі й Нікополь. Уже вдруге за цей місяць. Місто сумує за трьома своїми мешканцями, чиї життя забрала російська атака. Ворожий безпілотник вбив 70-річного чоловіка та дві жінки 44 і 47 років. Росія цілеспрямовано тероризує мирних людей. Це черговий воєнний злочин проти цивільного населення. Уся Дніпропетровщина схиляє голову в скорботі за загиблими нікопольцями. Співчуття рідним і близьким. Поділяємо ваш біль. Світла пам’ять усім невинним жертвам російської агресії. #russiaisaterroriststate Джерело Друк / PDF