🏗 В Огайо планують звести п’ять ММР BWRX-300 Elementl Power підписала Угоду з GE Vernova Hitachi Nuclear Energy про виконання підготовчих…

🏗 В Огайо планують звести п’ять ММР BWRX-300

Elementl Power підписала Угоду з GE Vernova Hitachi Nuclear Energy про виконання підготовчих...

🏗 В Огайо планують звести п’ять ММР BWRX-300

Elementl Power підписала Угоду з GE Vernova Hitachi Nuclear Energy про виконання підготовчих робіт з метою використання її малих модульних реакторів BWRX-300 на південному сході Огайо, США.

Компанія уже домовилася про купівлю ділянки площею 700 акрів (близько 283 гектарів). Також подано заявку до місцевого оператора енергомережі, щоб підключити перші 600 МВт. ⚡️

Загалом планується, що атомний об’єкт матиме потужність 1,5 ГВт – еквівалент п’яти малих модульних реакторів (ММР) BWRX-300. Розпочати будівництво збираються у 2030 році, а завершення зведення першого блоку очікується у 2034 році.

Наразі Енергоатом посилено вивчає новітні технологічні розробки у сфері ММР. Загалом у світі налічується понад 80 проєктів ММР.

www.world-nuclear-news.org/articles/elementl-power-plans-bwrx-300-smrs-in-ohio

#атомні_новини

EA |FB😎|YT📹|Х👥|🔗|IG🕊|TH🧵

Джерело