Майже 12 млн грн «бойових» за службу в штабі: ДБР завершило розслідування щодо колишнього командира частини Нацгвардії

Працівники ДБР за сприяння командування Нацгвардії завершили досудове розслідування щодо колишнього командира військової частини Національної гвардії України на Дніпропетровщині та його колишнього начальника штабу.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

За даними слідства, посадовці організували незаконне нарахування додаткової винагороди 164 військовослужбовцям нібито за виконання бойових завдань із утримання взводних опорних пунктів.

Насправді військовослужбовці проходили службу на штабних та інших небойових посадах і безпосередньої участі у виконанні таких завдань не брали.

Через неправомірне нарахування з державного бюджету безпідставно виплатили майже 12 млн гривень.

Під час досудового розслідування завдані державі збитки відшкодовано у повному обсязі.

Колишнього командира частини та колишнього начальника штабу обвинувачують у недбалому ставленні до військової служби, що спричинило тяжкі наслідки та було вчинене в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 425 КК України).

Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Криворізька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.

Майже 12 млн грн «бойових» за службу в штабі: ДБР завершило розслідування щодо колишнього командира частини Нацгвардії Майже 12 млн грн «бойових» за службу в штабі: ДБР завершило розслідування щодо колишнього командира частини Нацгвардії

Джерело