У столиці відзначили представників соціального бізнесу за внесок у розвиток міста (+фото)
У Колонній залі КМДА відбувся урочистий захід із нагоди Міжнародного дня соціального бізнесу. Представників соціально відповідального бізнесу, установ та організацій столиці відзначили за вагомий внесок у розвиток соціальної сфери Києва.
Під час заходу заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олег Куявський від імені Київського міського голови вручив 13 Почесних грамот і 25 Подяк працівникам установ і організацій, які активно долучаються до розвитку соціальних ініціатив, підтримки громади та формування відповідального бізнес-середовища.
«Соціальний бізнес наразі відіграє важливу роль у розвитку міста. Особливо в умовах повномасштабної війни надзвичайно важливо, що підприємці та організації продовжують працювати, створювати робочі місця, сплачувати податки та підтримувати громаду», – зазначив Олег Куявський.
Він подякував представникам соціально відповідального бізнесу за ініціативність, небайдужість та активну участь у житті столиці.
«Ваша праця, енергія та відповідальність є важливою складовою економічної стійкості Києва. Завдяки спільним зусиллям влади, бізнесу та громадськості ми можемо створювати сприятливе середовище для розвитку міста, підтримувати тих, хто цього потребує, та наближати нашу Перемогу», – додав Олег Куявський.
Міжнародний день соціального бізнесу об’єднує представників влади, підприємців, громадських організацій та активних громадян, які працюють над створенням більш справедливого й сталого суспільства.
Зауважимо, що Міжнародний день соціального бізнесу щорічно відзначають 28 червня. Дату започаткували у 2010 році на честь дня народження видатного соціального підприємця, лауреата Нобелівської премії миру 2006 року Мохаммада Юнуса. Ініціатива покликана привернути увагу до розвитку бізнес-моделей, спрямованих не лише на отримання прибутку, а й на вирішення актуальних суспільних проблем.