УВАГА! У ЧАСТИНІ РАЙОНІВ КИЄВА ЗАСТОСОВАНІ АВАРІЙНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ
🔹Внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів – у частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів
🔹Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу
🔹Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі. Стежте за повідомленнями на офіційних сторінках оператора системи розподілу
Якщо зараз у вас є електроенергія – будь ласка, споживайте її ощадливо!
Джерело