З нагоди Дня державної служби Ярослав Коминський подякував колективу за щоденну сумлінну працю

З нагоди Дня державної служби Ярослав Коминський подякував колективу за щоденну сумлінну працю

Також начальник військової адміністрації вручив грамоти працівникам, які завдяки своїй відданості справі, ініціативності та відповідальному ставленню до роботи щодня роблять вагомий внесок у діяльність райдержадміністрації.

“Робота державного службовця часто залишається поза увагою, проте саме вона забезпечує стабільну роботу органів влади та реалізацію важливих для людей рішень.

Найголовніше для мене в роботі – це люди. І вкотре переконуюся, що найбільша цінність нашої адміністрації – це професійний, відповідальний та небайдужий колектив. Пишаюся тим, що маю честь працювати поруч із людьми, які щодня віддано служать державі.

Щиро дякую всьому колективу за командну роботу, підтримку та вміння ефективно виконувати поставлені завдання навіть у найскладніших умовах.

Бажаю міцного здоров’я, наснаги, нових професійних здобутків та мирного неба над Україною!”, – зазначив очільник району

Джерело