Чергова гуманітарна допомога від Мостиської громади вирушила на схід

Чергова гуманітарна допомога від Мостиської громади вирушила на схід

Перед дорогою отець Петро поблагословив наших волонтерів і освятив транспорт і пакунки. Нехай Господь береже кожного на цьому шляху!

А ще — маленькі серця не залишились осторонь: волонтери передали дітлахам смаколики.  Бо навіть у найважчі часи діти мають відчувати тепло, турботу й радість.

Джерело