🇰🇷 Енергоатом та Hyundai E&C обговорили можливості для поглиблення співробітництва
- Автор допису: Енергоатом
Потенціал українсько-корейського партнерства в атомній енергетиці обговорили керівник АТ «НАЕК «Енергоатом» Павло Ковтонюк та представники Hyundai Engineering & Construction Co. на полях URC 2026 у Гданську. Сторони розглянули можливості посилення співпраці для розбудови українського атомного парку.
Напрямами для співробітництва є будівництво нових енергоблоків за американською технологією AP1000 компанії Westinghouse, а також добудова атомних потужностей на майданчику Хмельницької АЕС. Зокрема, Україна може розглядати залучення південнокорейського досвіду у сферах інжинірингу та будівництва. 🏗️
Як зазначив Павло Ковтонюк, атомні галузі України та Південної Кореї є високорозвиненими, тож співпраця між компаніями дозволить об’єднати зусилля для впровадження інноваційних рішень, які можуть посилити енергетичну стійкість України.
Раніше, у 2024 році, АТ «НАЕК «Енергоатом» та Hyundai E&C підписали Меморандум про співробітництво у сфері атомної енергетики. Партнерство передбачає взаємодію сторін, зокрема в частині:
