Фахівці «Київводоканалу» локалізували пошкодження водопровідної магістралі на вул. Миколи Ушакова
Фахівці «Київводоканалу» локалізували витік на водопровідній магістралі діаметром 400 мм на вул. Миколи Ушакова у Святошинському районі столиці. Про це інформують у ПрАТ «АК «Київводоканал».
Наразі місце аварійного пошкодження трубопроводу огородили. Рух транспорту частково обмежений – перекрито одну смугу.
У «Київводоканалі» зазначають, що аварійна ситуація не вплинула на надання послуг містянам. На час ремонтних робіт на магістралі постачання води здійснюватиметься в повному обсязі.