🇺🇦Наші воїни повертаються! З російського полону звільнилися ще 160 українців 26.06.2026, П’ятниця | 17:25 Автор допису: Голова Харківської обласної військової адміністрації 🇺🇦Наші воїни повертаються! З російського полону звільнилися ще 160 українців. Серед них – п’ятеро жителів Харківської області. Додому їдуть наші земляки з Харкова, Ізюма, Берестина, Савинців і Безлюдівки. Бажаємо хлопцям швидкого відновлення. Ви всі – герої💪 Джерело Друк / PDF