
🇺🇦 Ще 7 захисників з Дніпропетровщини повернулися з російського полону. Вони провели у неволі чотири роки.
Дякую всім, хто щодня докладає зусиль, щоб повертати наших людей додому.
Щоб родини, які так довго чекали, нарешті отримали найважливішу новину.
Щоб ті, хто місяці й роки перебував у ворожих застінках, знову ступили на рідну землю та обійняли своїх близьких.
Джерело