Віталій Кличко під час конференції URC-2026 у Гданську зустрівся з президентом правління польської компанії Pesa Кшиштофом Здзярскі
Мер Києва Віталій Кличко під час конференції URC-2026 у Гданську зустрівся з президентом правління польської компанії Pesa Кшиштофом Здзярскі та ключовими керівниками компанії. Обговорили подальшу співпрацю між Києвом і Pesa. Зокрема, створення в Києві сервісного центру для трамваїв Pesa на базі КП «Київпастранс», яке експлуатує польські трамваї. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.
«Зустрівся під час конференції в Гданську з президентом правління польської компанії Pesa Кшиштофом Здзярскі та ключовими керівниками компанії. Сьогодні на маршрутах у Києві курсують 57 трамваїв Pesa, першу партію з яких столиця закупила в 2015 році. Компанія зацікавлена в подальшій співпраці з Києвом. І щодо поставок нових трамваїв, і в організації крупновузлової збірки в українській столиці, і в наданні послуг з технічного обслуговування трамваїв. Обговорили окремо і докладно створення й роботу в Києві сервісного центру для трамваїв Pesa на базі КП «Київпастранс», яке експлуатує польські трамваї», – написав Віталій Кличко.