Віталій Кличко прибув до Гданська на конференцію URC-2026
Мер Києва Віталій Кличко прибув до Гданська, де відбувається конференція з відновлення України URC-2026. Там голова Асоціації міст України, мер української столиці зустрінеться із західними політиками, мерами та представниками бізнесу. Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.
«Доїхав у Гданськ. Завтра на конференції URC разом із мером Гданська Олександрою Дулькевич, українськими та польськими урядовцями, представниками великого бізнесу візьму участь у дискусії «Відновлення попри війну – майбутнє, яке створюємо вже сьогодні». Також зустрінуся з німецькими політиками, керівництвом ЄБРР, ООН-Хабітат, представниками іноземного бізнесу», – повідомив Віталій Кличко.