Зустрівся під час конференції в Гданську з президентом правління польської компанії Pesa Кшиштофом Здзярскі та ключовими керівниками компанії.
Сьогодні на маршрутах у Києві курсують 57 трамваїв Pesa, першу партію з яких столиця закупила в 2015 році.
Компанія зацікавлена в подальшій співпраці з Києвом. І щодо поставок нових трамваїв, і в організації крупновузлової зборки в українській столиці, і в наданні послуг з технічного обслуговування трамваїв.
Обговорили окремо і докладно створення й роботу в Києві сервісного центру для трамваїв Pesa на базі КП «Київпастранс», яке експлуатує польські трамваї.