🚆 До Ужгорода з Дніпра та Києва — у нових вагонах українського виробництва!
Укрзалізниця продовжує оновлювати рухомий склад. Нові пасажирські вагони, виготовлені в Україні, вже поповнили склад поїзда №29/30 Київ — Ужгород. Зважаючи на нашу модель максимально інтенсивного використання рухомого складу, ці ж вагони сьогодні одразу вирушать у рейс №4/3 Ужгород — Дніпро.
Враховуючи вагони, отримані місяцем раніше, сьогодні на напрямку Київ – Ужгород- Дніпро курсують уже шість нових вагонів!
Вагони обладнані акумуляторними батареями підвищеної місткості, завдяки яким кондиціонери працюють навіть під час тривалих стоянок у спеку. Також у купе є розетки, столики для пасажирів верхніх полиць, кнопки виклику провідника та сучасне освітлення. Вбиральні облаштовані сповивальними столиками й дитячими сидіннями.
Загалом від початку року Укрзалізниця отримала вже 18 нових пасажирських вагонів. Це важливе поповнення парку в умовах високого попиту на перевезення та дефіциту рухомого складу.
Продовжуємо оновлювати українську залізницю — щоб кожна подорож ставала комфортнішою. 💙