🇺🇦🇵🇱 У Варшаві зустрівся з Послом України в Польщі Василем Боднарем. Говорили про розвиток співпраці Дніпропетровщини з Польщею

🇺🇦🇵🇱 У Варшаві зустрівся з Послом України в Польщі Василем Боднарем. Говорили про розвиток співпраці Дніпропетровщини з Польщею

🇺🇦🇵🇱 У Варшаві зустрівся з Послом України в Польщі Василем Боднарем. Говорили про розвиток співпраці Дніпропетровщини з Польщею. Перш за все, із Нижньою Сілезією, з якою маємо багаторічне партнерство.

🔹Після URC-2026, де наш регіон презентував понад 20 інфраструктурних проєктів та досягнення бізнесу, будемо ще посилювати взаємодію. Необхідно перейти від напрацьованих домовленостей до конкретних проєктів.

🔹Для області важливо не тільки відновлювати зруйноване війною, а й створювати можливості для розвитку. Ми зацікавлені у нових виробництвах, інвестиціях та партнерствах між підприємствами наших регіонів. Над цим вже працює Нижньосілезько-Дніпропетровський економічний центр. Він допомагає налагоджувати контакти та залучати інвесторів.

🔹Ще одна можливість знайти нових партнерів та втілити нові проєкти – Екононічний форум у польському Карпачі. На зустрічі йшлося й про підготовку до нього.

🔹Дякую Василю Боднарю за зустріч та підтримку. Дякую за допомогу Польщі – одному з наших ключових партнерів.

Джерело