Вдома
🇺🇦
Ще 160 Захисників повернулися з російського полону, де більшість з них перебували з 2022 року.
Серед звільнених – четверо наших земляків: уродженець Одеси, а також мешканці Подільського, Роздільнянського та Болградського районів. Наймолодшому Захиснику – 28 років.
Вони боронили Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Попереду – найважливіше: зустріч із рідними, відновлення, реабілітація та новий етап життя.
Щиро радіємо за родини, які дочекалися своїх мужніх синів.
Дякуємо команді Президента України Володимира Зеленського, а також усім, хто щодня працює над поверненням наших людей.
Чекаємо вдома всіх наших Захисників та Захисниць! 🇺🇦