
Вітаємо Анастасію Рибачок із високою державною відзнакою!
Сьогодні Президент України вручив олімпійській призерці, представниці Житомирщини Анастасії Рибачок орден княгині Ольги.
Ця нагорода є заслуженим визнанням її визначних спортивних досягнень, професіоналізму, наполегливості та вагомого внеску в утвердження авторитету України на міжнародній спортивній арені.
Пишаємося досягненнями Анастасії та дякуємо за гідне представлення Житомирщини й України у світі. Нехай ця відзнака стане ще одним підтвердженням того, що багаторічна праця, відданість справі та любов до своєї країни завжди знаходять найвищу оцінку.
Щирі вітання із заслуженою державною нагородою!
Джерело