У столиці визначили 48 представників молоді, які цього року отримають премію Київського міського голови за особливі досягнення у розбудові столиці

У столиці визначили 48 лауреатів премії Київського міського голови – найкращих представників молоді за наукові й творчі досягнення, а також внесок у розвиток молодіжного руху. Їхній перелік затверджено відповідним розпорядженням міського голови.

Так, цьогоріч премії в розмірі 10 тисяч гривень отримають 19 молодих киян за наукові досягнення, 14 – за творчі досягнення, 15 – за внесок у розвиток молодіжного руху.

Переможців визначила спеціальна конкурсна комісія Департаменту молоді та спорту, що розглянула цього року 144 клопотання про присудження премії від Національної академії наук України, вищих навчальних закладів, райдержадміністрацій, інститутів громадянського суспільства, громадських організацій і творчих спілок.

Нагадаємо, що з 2016 року премію Київського міського голови присуджують до Дня молоді за її особливі досягнення у розбудові столиці України. У 2024-му лауреатів премії відзначать у межах молодіжної акції «Таланти Києва».

Джерело