Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 9 липня👇

Працюємо, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 9 липня👇

Для відновлення світла на Херсонщині працювали 28 бригад – це 153 робітники та 46 одиниць техніки. Минулої доби енергетики виконували аварійно-відновлювальні роботи на лініях, що живлять Високопілля, Велику Олександрівку, Любимівку, Біляївку, Раківку, Миролюбівку та місто Херсон.

Над відновленням понівечених російськими ударами будівель у Херсоні працювали 60 робітників Херсонської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби та ДСНС. Першочергові ремонтні роботи проведено за 16 адресами у житлових будинках, де OSB-листами закрили 75 вікон.

Загалом на деокупованій Херсонщині сапери обстежили 320 682,9 гектарів територій, з них 288 435,3 гектарів – землі сільськогосподарського призначення. На цих територіях виявлено та знешкоджено понад 188,5 тис. вибухонебезпечних предметів.

З деокупованих територій Херсонщини евакуювали 25 жителів, з них – 2 дитини. Потягом евакуйовано 18 людей, автомобільним транспортом – 7.

Триває видача гуманітарної допомоги жителям Херсонщини. Учора мешканці звільнених територій від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів отримали 1135 продуктових наборів, 250 порцій гарячих обідів, 290 буханок хліба та 2632 літри питної води.

Працюємо далі!

Джерело