🏥 Енергоатом привітав колектив столичної лікарні, у якій обслуговуються атомники, із 60-річним ювілеєм
Енергоатом 🇺🇦 🏥 Енергоатом привітав колектив столичної лікарні, у якій обслуговуються атомники, із 60-річним ювілеєм Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін взяв участь у шануванні медиків Київської міської клінічної лікарні №6 з нагоди 60-річчя з дати заснування… https://t.me/energoatom_ua/16003 🏥 Енергоатом привітав колектив столичної лікарні, у якій обслуговуються атомники, із 60-річним ювілеєм Президент ДП «НАЕК «Енергоатом»…
Докладно...